Markýzy od českého výrobce     

Společnost BRAVE OUTDOOR s.r.o.
sídlo: Rybná 716/ 24, 11000 PRAHA 1
Datová schránka: yektyc5
IČ: 065 44 231 
Městský soud v Praze, odd.C vložka 284027  

Základní kapitál : 200 000,- Kč                Registr.bank.č.účtu:  234746649/0600                             
Výrobní podnik : 517 21 Lípa nad Orlicí 148 
Tel: +420 775 635 653
Email: bravematic@seznam.cz

web: www.bravematic.cz/e-shop

        Společnost byla založena v říjnu roku 2017 v Praze. Jsme Start-upová firma, která v roce 2019 začala s vlastním vývojem, výrobou a prodejem outdoorových výrobků. Nejžádanějšími výrobky jsou samonosné markýzy s inovativní patentovanou konstrukcí hliníkových samonosných ramen markýz pro jejich celkové vlastnosti a jednoduchou montáží na všechna vozidla, přívěsy, karavany, domy, chaty, vjezdy do hal, prodejny, restaurace, kontejnery, rychlé občerstvení - stánky atd. Kvalitní komponenty např. bezuhlíkové silné pohony s dálkovým ovládáním 12V , popř. 24V nebo ruční klikou. 

       Základem byla myšlenka z osobní zkušenosti s kloubovými rameny, které se skládají do boxu markýz, kde tato ramena nejsou dostatečně svisle stabilní. Při mírném větru s hrozícím vytržením uložení ramen, zničení dílů nebo celé markýzy vyvinout stabilní konstrukci ramen markýz (vlastní konstrukce) s jednoduchou montáží a bez použití doplňkového kotvení opěr (vzpěr) k vozidlu nebo k zemi a jednoduché ovládání s údržbou.

        Vývoj trval včetně několika desítek prototypů, modelů a provozních zkoušek celý jeden rok. Důkladné sněhové a větrné zkoušky, které jsme provedly nám ukázali ještě větší odolnost při větru a to až do rychlosti 80 km/h. bez automatického zasunutí. Současně bylo vyvinuto i automatické zasunutí s elektrickým pohonem při větru nad 60 km/h. Další prioritou subdodávky vysoce kvalitních komponentů do výroby.  

         Výroba markýz a jejich možných variant je velice rozmanitá. Jako český výrobce vyrobíme podle zaslané závazné objednávky z našeho e-shopu nebo emailu i individuálně vyrobené s dopravou markýz zcela zdarma !  

        Dodací termíny jsou přibližně 2 - 4 týdny podle výrobní kapacity a náročnosti přípravy výroby !  Každý jednotlivý kus je zkoušen nepřetržitě 2 hodiny než je připraven k expedici a přepravě. 

          Montáž podle návodu není nijak složitá, ale můžeme Vám doporučit popř. odbornou firmu, která Vám ji za cca 1 den namontuje a ani my se nebráníme jednotlivé montáži. 

Tým společnosti BRAVE OUTDOOR s.r.o.