Markýzy českého výrobce     

Společnost BRAVE OUTDOOR s.r.o.
sídlo: Rybná 716/ 24, 11000 PRAHA 1
Datová schránka: yektyc5
IČ: 065 44 231 
Městský soud v Praze, odd.C vložka 284027  

Základní kapitál : 200 000,- Kč                Registr.bank.č.účtu:  234746649/0600                             
Výrobní podnik : 517 21 Lípa nad Orlicí 148 
Tel: +420 775 635 653
Email: bravematic@seznam.cz

web: www.bravematic.cz/e-shop

        Společnost byla založena v říjnu roku 2017 v Praze. Jsme tedy Start-upová firma, která v roce 2019 začala s vlastním vývojem, výrobou a prodejem outdoorových výrobků. Nejžádanější naše výrobky jsou samonosné markýzy s inovativní patentovanou konstrukcí hliníkových samonosných ramen markýz a to pro jejich celkové vlastnosti s jednoduchou montáží na všechna vozidla, přívěsy, karavany, domy, chaty, vjezdy do hal, prodejny, restaurace, kontejnery, rychlé občerstvení - stánky atd. Kvalitní bez uhlíkové silné pohony s dálkovým ovládáním 12V , 24V nebo ruční klikou. 

       Základem byla myšlenka z osobní zkušenosti s kloubovými rameny, které se skládají do boxu markýz, kde tato ramena nejsou dostatečně svisle stabilní ani při mírném větru a s hrozícím vytržením uložení ramen, zničení dílů nebo celé markýzy. Z této nedobré zkušenosti začal vývoj stabilních markýz vlastní konstrukce s ohledem na jednoduchou montáž a bez použití kotvení opěr k zemi. Současně bylo vyvinuto automatické zasunutí elektrickým pohonem při větru nad 60 km/h. 

      Vývoj trval včetně několika desítek prototypů a modelů i s provozními zkouškami celý 1 rok. Důkladné sněhové a větrné zkoušky, které se provedly nám ukázali ještě větší odolnost při větru až o rychlosti 80 km/h. bez automatického zasunutí. Další priorita byla na vysoce kvalitní komponenty a jednoduché ovládání s údržbou. 

       Výroba markýz a jejich možných variant je velice rozmanitá. My jako český výrobce vyrobíme podle zaslané závazné objednávky z našeho e-shopu i individuálně vyrobené s dopravou markýz zcela zdarma !  

        Dodací termíny jsou 2 - 4 týdny podle naší výrobní kapacity a náročnosti výroby !  Každý jednotlivý kus je nepřetržitě 2 hodiny zkoušen než je zabalen pro expedici a přepravu. 

Montáž podle návodu není nijak složitá, ale můžeme Vám doporučit popř. odbornou firmu, která Vám ji za cca 1 den namontuje a ani my se nebráníme jednotlivé montáži. 

Tým společnosti BRAVE OUTDOOR s.r.o.